Belka
Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Najlepszy był ciężki medal

Data publikacji: 2018-11-14, Data modyfikacji: 2018-11-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Najlepsze okazało się zdjęcie ukazujące ciężar zwycięstwa. W tym roku na konkurs „Bieg Barbórkowy widziany moimi oczami” zgłoszono kilkanaście fotografii, a pierwsza nagroda trafiła do Macieja Dudzika. Tym razem wygrało zdjęcie „Ciężki medal”, którego autorem jest Maciej DudzikKonkurs fotograficzny „Bieg Barbórkowy widziany moimi oczami” to już w zasadzie tradycja. W zabawie mógł wziąć udział każdy, kto zrobił zdjęcie podczas tegorocznego Biegu Barbórkowego – zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Każdy z autorów mógł przesłać maksymalnie pięć fotografii. – W 2018 roku w konkursie wzięło udział kilkanaście prac, spośród których komisja konkursowa składająca się z pracowników Zakładów Górniczych Lubin oraz pracowników Regionalnego Centrum Sportowego wyłoniła trzy najlepsze zdjęcia – informuje Sabrina Trzeciak z Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Tym razem wygrało zdjęcie „Ciężki medal”, którego autorem jest Maciej Dudzik. W nagrodę otrzymał on bon 300-złotowy do zrealizowania w sieci sklepów mSport. Drugie miejsce zajęło zdjęcie „Jeszcze tylko jedno zdjęcie i uciekam” Piotra Krzyżanowskiego, ubiegłorocznego zwycięzcy konkursu, a trzecie „Ja piątki przybijam w locie” Agnieszki Madery.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=245722
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola