Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Chcesz wstąpić w szeregi policji?

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Poszukujesz ciekawej, ale przede wszystkim stabilnej pracy? Lubińscy policjanci zapraszają wszystkie chętne osoby na dni otwarte, które odbędą się już 27 i 29 listopada. Każda chętna osoba zainteresowana służbą w Policji, będzie mogła dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących pracy w Policji oraz pobrać odpowiednie dokumenty. 27 i 29 listopada, w godzinach 08.00-15.00, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie przy ul. Traugutta 3, w pokoju 27, będzie dyżurował pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia, w związku z kolejnym dniem otwartym dla kandydatów do pracy w szeregach Policji. Osoby zainteresowane służbą w lubińskiej policji dokumenty mogą składać  w Zespole Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Lubinie od poniedziałku do piątku (od 7:30 do 15:00 ). Służbę w policji może pełnić obywatel polski o nieposzlakowanej opinii; – który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe; – korzystający w pełni z praw publicznych; – posiadający co najmniej średnie wykształcenie; – posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować; – dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Wymagane dokumenty – podanie o przyjęcie do służby w policji; – wypełniony kwestionariusz osobowy (część A i B); – dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (kserokopie – oryginały dokumentów do wglądu), w przypadku wystawienia tych dokumentów w językach obcych – ich tłumaczenie; – kserokopie świadectw pracy lub służby z poprzednich miejsc pracy lub służby (oryginały dokumentów do wglądu), jeżeli wcześniej kandydat do służby pozostawał w stosunku pracy lub służbie; – książeczka wojskowa zawierająca wpis potwierdzający odbycie zasadniczej służby wojskowej lub przeniesienie do rezerwy.  Kandydaci do służby w Policji, zgłaszający się z wyżej wymienionymi dokumentami, powinni legitymować się dokumentem potwierdzającym tożsamość. Szczegóły dotyczące naboru można uzyskać również pod numerami telefonów (76) 8406 213, (76) 8406 214.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=247749
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola