Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

VI charytatywny Koncert Kolęd

Data publikacji: 2019-01-03, Data modyfikacji: 2019-01-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Już 13 stycznia w Ścinawie – dzień dobroczynności. W niedzielę zaplanowano kwestę w ramach ogólnopolskiej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem: „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Na ulicach kwestować będą wolontariusze, a równocześnie – w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Ścinawie, zorganizowany zostanie koncert kolęd „Ścinawski Anioł Dobroczynności”. Podczas niego – zbiórka pieniędzy na panią Elżbietę Dolatę. Koncert kolęd w kościele połączony będzie ze zbiórką pieniędzy na leczenie mieszkanki gminy Ścinawa. Pani Elżbieta Dolata jest chora na stwardnienie rozsiane oraz neuroboleriozę. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:30. W trakcie VI charytatywnego Koncertu Kolęd koncertu usłyszymy najpiękniejsze kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych grup i stowarzyszeń. Gwiazdą imprezy będzie sopranistka Liliana Iżyk. Ważnym wydarzeniem współtowarzyszącym będzie wręczenie nagrody „Ścinawski Anioł Dobroczynności”. Po koncercie, impreza przeniesie się do miejscowego gimnazjum, gdzie jak co roku, mieścił się będzie sztab WOŚP-u. Dla wszystkich gości – gorąca herbata, a także główny blok charytatywnych licytacji, który organizatorzy przewidzieli na godzinę 17.30. Po licytacjach i występach ścinawskiej młodzieży rozpocznie się koncert zespołu Marcus Arent. Pamiętajmy, że każda, najmniejsza nawet kwota, pozwoli wspomóc leczenie i rehabilitację pani Eli, a każda złotówka w puszce WOŚP-u, to cegiełka na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 13 stycznia 2019, niezależnie od pogody, zarezerwujmy czas na czynienie dobra. Wszystkie informacje na plakacie.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=253526
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola