Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Konkurs plastyczny dla małych patriotów

Data publikacji: 2018-08-26, Data modyfikacji: 2018-08-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Mały Polaku, czy interesujesz się literaturą dziecięcą i lubisz rysować? Weź udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Dla zwycięzców dyplomy i nagrody. Konkurs dla młodych miłośników sztuk plastycznych oraz literatury dziecięcej. Ośrodek Kultury „Wzgórze Zamkowe”, z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości organizuje rywalizację dla najmłodszych. Konkurs polega na wykonaniu ilustracji do wybranego utworu z polskiej literatury dziecięcej. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dziecko może zgłosić tylko jedną pracę. Prace mogą być wykonane dowolną techniką rysunkową lub malarską: ołówek, kredki, pastele, farby (akwarela, akryl), itp. Konkurs nie obejmuje prac przestrzennych, a wymagany format prac to A3. Termin nadsyłania prac konkursowych kończy się 31 października. Uczestnictwo jest bezpłatne. Dla zwycięzców dyplomy oraz nagrody. Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie organizatora.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=229260
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola