Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne Szkoły dla Dorosłych w Royal College

Data publikacji: 2018-08-20, Data modyfikacji: 2018-08-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Odpowiadając na potrzeby rynku, Centrum Edukacyjne Royal College w Lubinie ogłasza rekrutację do bezpłatnych szkół: Studium Zawodowego oraz Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Do szkół mogą zapisać się wszystkie osoby dorosłe (bez górnej granicy wieku), które planują podnieść swoje kwalifikacje i uzupełnić wykształcenie. W Studium Zawodowym mogą uczyć się osoby, które ukończyły szkołę średnią (bez konieczności posiadania matury) i pragną zdobyć wykształcenie techniczne. Wszystkim chętnym osobom Royal College w Lubinie proponuje darmową naukę na kierunkach: bezpieczeństwo i higiena pracy, administracja i rachunkowość. Ponadto istnieje możliwość nauki na kierunku technik usług kosmetycznych (jedyny płatny kierunek). NIE PRZEGAP: W związku z wprowadzonymi zmianami w systemie edukacji już w przyszłym roku okres nauki w liceum wydłużony zostanie do 4 lat! Zapisz się teraz i skorzystaj z ostatniej okazji do ukończenia liceum w krótszym, 3-letnim trybie. To już ostatni dzwonek! Oferta Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych skierowana jest do absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej, gimnazjum oraz zasadniczej szkoły zawodowej. To już ostatni rok szkolny, w którym nauka osób, które ukończyły szkołę zawodową trwa 2 lata, a osoby po szkole podstawowej czy gimnazjum uczą się 3 lata. W każdym z wymienionych typów szkół, z wyjątkiem studium kosmetycznego, nauka jest całkowicie bezpłatna przez cały okres jej trwania. Jedyny warunek, jaki musi spełnić słuchacz to 50 proc. frekwencji na zajęciach. Biorąc pod uwagę fakt, że przez cały okres trwania nauki słuchacz nie ponosi żadnych kosztów, oferta szkoły jest bardzo atrakcyjna. Aby skorzystać z promocji i zapisać się do szkoły należy dostarczyć świadectwo i 2 zdjęcia legitymacyjne oraz wypełnić podanie o przyjęcie do szkoły, które dostępne jest w sekretariacie szkoły bądź na stronie internetowej pod adresem: www.royal.edu.pl. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły przy ulicy Odrodzenia 34 lub telefonicznie pod numerem: 76 844 30 30.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=229033
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola