Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Baśniomalowanie po raz trzeci. Wciąż czekają na zgłoszenia

Data publikacji: 2018-10-28, Data modyfikacji: 2018-10-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Zaledwie kilka dni na zgłoszenie zostało tym, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie plastycznym „Baśniomalowanie”, organizowanym przez Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe. Prace można zgłaszać tylko do końca października. Fot. OK Wzgórze ZamkoweKonkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, uczniów trzech pierwszych klas szkół podstawowych oraz podopiecznych ośrodków szkolno-wychowawczych. A polega na stworzeniu ilustracji do wybranego utworu z polskiej literatury dziecięcej. W tym roku, z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, hasłem przewodnim zabawy jest „Polak Mały”. Fot. OK Wzgórze ZamkowePrace mogą być wykonane dowolną techniką rysunkową lub malarską. Gotowe dzieła należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora: Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe, ul. Mikołaja Pruzi 7 i 9 w Lubinie, z dopiskiem „Konkurs Plastyczny Baśniomalowanie”. W razie pytań i wątpliwości można kontaktować się z Małgorzatą Biadalą tel. 728 936 276. Regulamin oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Wzgórza Zamkowego TUTAJ.

Pełna treść wiadomości na: lubin.pl/?p=242684
lubin.pl, Źródło artykułu: lubin.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lubiński

Powiat lubiński – znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego stolicą jest Lubin. Należą do niego gminy Lubin, Ścinawa, Rudna oraz miasta Lubin i Ścinawa.

Komunikacja z powiatem jest bardzo łatwa, gdyż prowadzą do niego liczne drogi krajowe oraz magistrala kolejowa Górny Śląsk-Szczecin.

W większości wiosek powiatu mamy do czynienia z dawnymi siedzibami szlacheckimi – możemy zobaczyć rozbudowane zespoły pałacowo-parkowe, ale też mniejsze z niewielkimi parkami. Powiat ten szczególnie upodobali sobie rowerzyści, ale tez turyści piesi, którzy chętnie maszerują szlakami. Najbardziej znanym szlakiem jest Droga Św. Jakuba. Ponadto możemy spacerować niebieski szlak Odry oraz czerwony szlak Dziadoszan.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola